Львів

Знайдено 15 служб

Таксі 594 Вінниця, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Львів, Одеса, Севастополь, Харків
4.00

Категории:   
Телефон: 594

Оптимальне таксі Луцьк, Миколаїв, Житомир, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Львів, Одеса, Київ, Дніпро
5.00

Категории:   
Телефон: 579

3933 таксі Ніжин, Чернігів, Львів, Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Черкаси
4.15

Категории:   
Телефон: 3933

Таксі 818 Черкаси, Київ, Маріуполь, Одеса, Чернігів, Запоріжжя, Кременчук, Дніпро, Харків, Біла Церква, Львів
3.71

Категории:   
Телефон: 093 0000 818

ROYAL таксі
2.50

Категории:   
Телефон: +380977221522

797 таксі Лубни, Запоріжжя, Харків, Львів, Одеса, Київ
3.50

Категории:   
Телефон: 797

Таксі Львів

В останнє відвідування Львову редакцією taxi.in.ua було на Покрову 2017. Місто просто кишіло туристами і ніде не можна було пробитися. Наше житло було близько Кільцевої дороги, тому добиратися до центру приходилося тільки на таксі. І вибиратися звідти – теж.

Яке таксі замовити із нашого додатку?

Львів – місто із найгіршим відсотком вивозу в нашому додатку таксі України (скачати на свій смартфон можна через посилання tu.ref.in.ua). Єдині служби з нашого додатку, які возять пасажирів – Максимум та Ваше таксі. Обидві працюють на диспетчерській програмі Таксі Навігатор,  розробник Evos (Евос). Мають платне онлайн-замовлення, але своє АПІ не дають, відповідно, замовивши в нашому додатку в цих двох службах Ви не зможете скористуватися функціями  геолокації: визначення адреси та вибір на карті, як водій рухається на Ваше замовлення; а також знайдена чи не знайдена машина, більше того – Вам обов’язково передзвонять і переконаються чи реальним є Ваше замовлення. Що саме цікаве – Максимум та Ваше це або дуже дружні служби, або дві колони одного таксі. Саме парадоксальне – у таксі «Ваше» тариф був на 5 гривень дешевше, і тричі замовляючи спочатку в Максимумі, а потім в «Ваше» машина знаходилася в більш дешевому.

В чому парадокс ситуації – ми з’ясували коли сідали в машину. Майже одразу при посадці водії включали телефон, або два і протягом 15-ти секунд максимум шукали замовлення по якому можна виїхати назад в центр, якщо він віз нас додому, або щось «солоденьке», якщо направлявся в центр.  Не знаю як в будні, але в вихідні там замовлень тьма. Тобто чому брали замовлення не в Максимумі, який на 5 гривень дорожче, а в «Ваше» – було просто збігом обставин. До речі, «Ваше таксі» краще всього замовляти за телефоном 9898, і взагалі, скоріше за все – вони зроблять тотальний ребрендінг і замість звичних нам VT будуть розвивати назву 9898, а від назви «Ваше таксі» відходитимуть, бо на двох сайтах компанії адреси базуються на номерах телефону. А той сайт, назва якого орієнтована на міський номер, в центральному елементі має 98-98, і на машині стоїть телефон 98-98. До речі, в нас у Києві не кожен знає, що 309 це таксі Absolutplus. Так і у Львові скоро купа пасажирів скоро не знатимуть, як раніше називалося таксі 98-98.

Один з водіїв був дуже балакучим і розповів нам, що також на програмі Евосу працюють таксі Оптимальне та Вжик, і що вони теж є чи то близькими партнерами. Після занурення в інтернет, легко з’ясувати,   що Вжик це 379, а 379, це таксі Метеор, а вони мають одну й ту саму адресу – Київ, Автозаводська 25А, 1.

На яких програмах працюють служби таксі у Львові

Ще на програмі Евосу у Львові працює як мінімум 5 компаній, чиї основні офіси знаходяться в Києві – 2444-Аврора, 797-Студент, Авалон, Карамель-278-Фокс, з ними на сервері є кілька невеликих львівських компаній, але вивозу там нема. Сервер дуже був ослаблений, коли на програму Mobileavto Joker-3933 та Економ-7000. Не знаємо, чи є у Львові ще одна програма, або «основних» гравці два. Але не можемо не відзначити ще дві служби Експрес (той самий власник, що і в Києві) та Економ таксі Львів. Останні разом з Оптимальним та Уклоном роблять саму помітну, принаймні оку туриста з Києва, рекламу. При чому Оптимальне розкручує як мінімум три бренди. Ще 579 та Otaxi. Останнє працює як додаток, і треба визнати – доволі-таки непоганий.

Ну і само собою, в такому туристичному місті, як Львів, не міг не запуститись Uber. І як це йому властиво в будь-якому місті – швидко знайти свого клієнта.